Just Giving API (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Event
lv: Notikums

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Other
lv: Citi

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
