Just Giving API (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
