Just Giving API (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Event
nn: Hending

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre

en: Maximum length
nn: Maks lengde
