Just Giving API (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: About
ps: په اړه
