Just SMTP (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: On
pl: Włączony

en: Password
pl: Hasło

en: Mail
pl: Poczta

en: Off
pl: Wyłączony

en: SMTP Authentication
pl: Uwierzytelnienie SMTP

en: Install options
pl: Opcje instalacji

en: SMTP server settings
pl: Ustawienia serwera SMTP

en: The address of your outgoing SMTP server.
pl: Adres twojego serwera SMTP poczty wychodzącej.

en: this page
pl: ta strona

en: OpenSSL Functions
pl: Funkcje OpenSSL

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
pl: Pozostaw puste jeśli twój serwer SMTP nie używa uwierzytelniania

en: SMTP Username.
pl: SMTP Nazwa użytkownika

en: check the logs
pl: sprawdź dziennik zdarzeń

en: Turn this module on or off
pl: Włącz, lub wyłącz moduł

en: SMTP server
pl: SMTP serwer

en: Send test e-mail
pl: Wyślij testowy e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
pl: Adres e-mail, na który zostanie wysłany testowy e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pl: Wprowadź adres, aby wysłać wiadomość testową.

en: You must enter an SMTP server address.
pl: Należy podać adres serwera SMTP.

en: You must enter an SMTP port number.
pl: Musisz podać numer portu SMTP.
