Just SMTP (8.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: On
ar: في

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Off
ar: إيقاف
