Just SMTP (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: On
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Off
fi: Pois päältä

en: Encryption Profile
fi: Salausprofiili
