Just SMTP (8.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: On
hi: चालू

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Mail
hi: मेल

en: Off
hi: बंद
