Just SMTP (8.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: On
ro: Pornit

en: Password
ro: Parolă

en: Mail
ro: E-mail

en: Off
ro: Oprit
