JW Player (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Tag
ro: Marcaj

en: None
ro: Nimic

en: default
ro: implicit

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: pixels
ro: pixeli

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
