JW Player (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Tag
af: Etiket

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
