JW Player (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
