JW Player (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tag
ca: Etiqueta

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Installed correctly
ca: S'ha instal·lat correctament

en: Skin
ca: Aparença

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: pixels
ca: píxels

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Responsive
ca: Responsiu
