JW Player (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Tag
tr: Etiket

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Email
tr: E-posta

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Installed correctly
tr: Doğru bir şekilde kuruldu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: pixels
tr: piksel

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Description: @desc
tr: Tanım: @desc

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Responsive
tr: Duyarlı
