JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tag
fi: Tagi

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Installed correctly
fi: Asennettu oikein

en: Client
fi: Asiakas

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: pixels
fi: pikseliä

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Responsive
fi: Responsiivinen
