JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Tag
oc: Etiqueta

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Top
oc: Naut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: pixels
oc: pixèls

en: Sharing
oc: Partage

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
