JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Email
he: דוא"ל

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Installed correctly
he: מותקן כהלכה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Client
he: לקוח

en: Skin
he: עיצוב

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Add new preset
he: הוסף קבוע מראש חדש

en: Twitter
he: טוויטר

en: pixels
he: פיקסלים

en: Sharing
he: שיתוף

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
