JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: pixels
hy: փիքսել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
