JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Email
ne: ईमेल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Machine name
ne: मशीन नाम
