JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
