JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Mute
ug: ئاۋازسىز
