JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
