JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Email
bg: Е-поща

en: Bottom
bg: Дъно

en: Client
bg: Клиент

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Description: @desc
bg: Описание: @desc

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
