JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
