JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: List
no: Listi

en: Description
no: Lýsing

en: Enabled
no: Virkjað

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Setingar

en: Name
no: Navn

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Machine-readable name
no: Maskin-lesiligt navn

en: Weight for @title
no: Vekt hjá @title
