JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add new preset
hr: Dodaj novi predpostav

en: pixels
hr: piksela

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
