JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Top
hu: Teteje

en: Email
hu: E-mail

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Installed correctly
hu: Helyesen telepítve

en: Client
hu: Ügyfél

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Skin
hu: Smink

en: Preset
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add new preset
hu: Új beállítás hozzáadása

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: pixels
hu: képpont

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Description: @desc
hu: Leírás: @desc

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Manage presets
hu: Előbeállítások kezelése

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Preset: @name
hu: Beállítás: @name

en: There are no items yet. Add an item.
hu: Még nincsenek elemek. Egy elem hozzáadása.
