JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Email
is: Netfang

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
