JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: pixels
jv: piksel

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
