JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
