JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Email
lt: El. paštas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Installed correctly
lt: Įdiegta teisingai

en: Preset
lt: Numatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: pixels
lt: pikseliai

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Description: @desc
lt: Aprašymas: @desc

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Weight for @title
lt: @title svoris
