JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Top
mn: Дээд

en: Email
mn: Имэйл

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
