JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Machine name
sl: Strojno ime
