JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
