JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
