JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Autostart
kn: ಸ್ವಯಂಆರಂಭ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>

en: Mute
kn: ಮೂಕ

en: Over
kn: ಮೇಲೆ
