JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
