JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
