JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tag
az: Teq

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Machine name
az: Maşın adı

en: pixels
az: piksellər

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
