JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Machine name
be: Машынная назва

en: pixels
be: пікселі

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
