JW Platform Media Source (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: ID
hu: Azonosító

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Duration
hu: Időtartam

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Video URL
hu: Videó webcíme
