JW Platform Media Source (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau
