JW Platform Media Source (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Duration
et: Kestus

en: Embed
et: Manus
