JW Platform Media Source (1.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Status
hi: अवस्था

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: ID
hi: आईडी

en: Media
hi: मीडिया

en: Duration
hi: अवधि

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल
