JW Platform Media Source (1.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Duration
lv: Ilgums

en: Embed
lv: Iekļaut
