JW Platform Media Source (1.0.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ
