JW Platform Media Source (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Embed
pl: Osadzony

en: Video URL
pl: URL Wideo
