JW Platform Media Source (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Duration
th: เวลาสอบ
