JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Duration
ar: المدة الزمنية
