JW Platform Media Source (1.0.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Media
bn: মাধ্যম
